Østerdalsutstillingen på Grimsbu 9. juli 2022

Velkommen til Østerdalsutstillingen på Grimsbu 9. juli 2022!

Dommer: Per Harald Sivesind

Overnatting bestilles HER

Varme griller fra kl 19 fredag kveld. Utstillingen starter kl 9 lørdag.

Sekretariatetåpner kl 8. Påmelding på web.

Kontaktperson: Aina Bredesen, mob. 944 39 668, epost aina_lundberg@hotmail.com

Årets hunder 2020

Årets hund støver: Trittbergets Klinge til Terje Sandberg

Årets småhund: Silver Creek S’Bera til Brynjulf Strømsaas

Klubben gratulerer!

Terminliste 2020-21

DM distrikt II 6.-7./11-2021

Mer info kommer.

 

Terminliste 2021-2022

-Utstilling med Schweitzer-treff Hamilton-treff Grimsbu 10. juli.
-Dommersamling siste helg i august. (åpent for alle medlemmer) Mer info kommer på facebook gruppen vår.
-Åpen Prøve 10/9-2021 -28/2-2022
-Jubileums klubbmesterskap og Småhundprøve 21.10- 24.10 med påfølgende jubileumsmiddag
-DM distrikt II 6.-7./11-2021

 

Klubbmesterskap 22-25/10

Klubbmester støver: Hagheimens Frøya til Ingun Solli og Bent V. Larsen. 1.åp   194kp.

Klubbmester småhund: Silver Creek S’Bera til Brynjulf Strømsaas. 2.sp  115kp

Resultatliste.

 

Klubben er på facebook under gruppen Østerdalen harehundklubb.

Årets hunder / klubbm 18-19

Årets hunder / klubbm 18-19

Dunkerpokalen/Eliteprøve.

Premieliste.

https://www.ohhk.no/wp-content/uploads/Pallen_dp_2019.jpg
Bilde fra dunker-ringen hjemmeside.

Fra venstre og nr 1: BS Hjall.
nr 2: Syljulias Seira.
nr 3: Nordshaugs Gard.

 

Påmelding åpen og RR prøver 10/9 2019- 29/2 2020

Alle prøver skal avtales/meldes på før start. Kontakt Ove Horten, 2510 Tylldalen.

mobil: 996 47 711 mail: ohort@fjellnett.no

Vi oppfordrer til påmelding på web NKK.

 

 

Årets hunder og klubbmestere sesongen 18-19.

Årets småhund og klubbmester småhund, Brynjulf Strømsaas med NO46635/11 N SE J(D) Silver Creek`s Bera

Årets støver, Arne Knut Nytrøen med NO43654/14 N UCH Topi.

Klubbmester støver, Jan Rønning med NO42823/13 Kira av Kvernenget.

Årets unghund støver, Arne Kristian Horten med NO42692/17 Tora.

Årsmøte 2019

Årsmøte 2019

Årsmøte og dommermøte 2019 gikk av sted på Landbrukets Hus Tynset lørdag 9. mars med 10 medlemmer tilstede på årsmøtet.

Premieliste Åp. for sesongen 18-19 finner du HER.

Resultater klubbmesterskap finner du HER.

DM 2-18

DM 2-18

Distriktsmesterskapet distrikt II 

Premieliste.

Distriktsmester 2018

Fb Kalle, til Svein Tore Kristiansen.

Øvrige med NM billett:

Hagheimen`s Frøya, Ingun Solli

Solstrimmans Finn-pirkko, Knut Hauerberg

Jomsåknuten`s Uno, Trond H Nyseter

Gratulerer til alle sammen!

Til harehundklubbene,

Vi ber om at ALLE harehund klubbens

medlemmer oppdaterer e-post adressene

sine på «Min side»

*Har ikke medlemmet «Min side» kan medlemmsansvarlig i klubben legge inn e-postadresser i klubbadministrasjon.

*Medlemsansvarlig får ikke endret e-postadressa hvis medlemmet er  registrert som bruker av «Min side».

Klubben vil også gjerne ha oppdaterte e-post adresser fra de som ikke bruker «Min side»

Send navn/e-post adresse til Sven Erik Bredesen

mobil 948 24 244 eller sven.erik.bredesen@gmail.com