DM 2-18

DM 2-18

Distriktsmesterskapet distrikt II 

Premieliste.

Distriktsmester 2018

Fb Kalle, til Svein Tore Kristiansen.

Øvrige med NM billett:

Hagheimen`s Frøya, Ingun Solli

Solstrimmans Finn-pirkko, Knut Hauerberg

Jomsåknuten`s Uno, Trond H Nyseter

Gratulerer til alle sammen!

Til harehundklubbene,

Vi ber om at ALLE harehund klubbens

medlemmer oppdaterer e-post adressene

sine på «Min side»

*Har ikke medlemmet «Min side» kan medlemmsansvarlig i klubben legge inn e-postadresser i klubbadministrasjon.

*Medlemsansvarlig får ikke endret e-postadressa hvis medlemmet er  registrert som bruker av «Min side».

Klubben vil også gjerne ha oppdaterte e-post adresser fra de som ikke bruker «Min side»

Send navn/e-post adresse til Sven Erik Bredesen

mobil 948 24 244 eller sven.erik.bredesen@gmail.com

Årsmøte og dommermøte 2018

 

 

Klubbmesterskap 2018.

Klubbmester støver:

Kira av Kvernenget og Jan Rønning.

Klubbmester småhund:

Silver CreekS Bera og Brynjulf Strømsaas.

Resultatliste.

Klubben gratulerer!

Resultater er ikke behandlet i dommermøte.

 

Åpen prøver 10/9 2018- 28/2 2019

Kr 350,- medlemmer- Kr 450,- ikke medlemmer.

Det oppfordres til web påmelding på NKK terminliste.

Den finner finner du HER: 

Tips:  Velg Harehundprøve Åp –  åpen separat – velg år 2019 og trykk søk.

Påmeldings skjema finner du HER

 

Kontaktperson Sven Erik Bredesen!

Mobil 948 24 244        

Mail: sven.erik.bredesen@gmail.com

Adresse: Dalsveien 122, 2540 Tolga

 

 

Årsmøte og dommermøte lørdag 17. mars

Landbrukets Hus på Tynset gjennomført med

11 medlemmer tilstede.

Premieliste ÅP prøver 2017-2018 finner du HER.

Resultater i kåringen av årets hunder finner du HER.

Klubbmestere og resultater finner du HER.

Klubben gratulerer med alle resultater!

Kynologi kurs

 

NHKF inviterer til kynologi kurs

9-11 mars 2018.

 

Mer om det finner du HER

 

Ved interesse ta kontakt med 

Sven Erik Bredesen

Mobil 948 24 244 for påmelding før 5 januar.

 

Eliteprøve og Småhundprøve 2017

 

 Klubbmesterskap 9-10/12  2017

Støver:

  1. NO49656/12   N UCH Mølledammens Lea, Terje Sandberg      1 åp.   185 kp
  2. NO 43564/14  Topi, Arne Knut Nytrøen                                          0 åp.   114kp

Småhund:

  1. NO46635/11   N SE J(D)CH Silver Creek`s Bera, B Strømsaas   1 åp    165kp
  2. NO 48566/13  N UCH Amy, Sveinung Storås                                   T

Klubbmesterskap dag to avlyst grunnet kulde.

Resultatliste.

Klubben Gratulerer.

 

 

 

Prøven er avlyst grunnet skare føre!

Eliteprøve Støver, Småhundprøve,

Luzerner-kamp.

Malmplassen Tolga 10-12 november.

Program finner du HER

Dommermøte fredag er flyttet til kl. 19

Hundeeiere må selv ta kontakt med Malmplassen på Tolga for å bestille mat og overnatting

Tlf. 624 96 305

Prøveleder Stein Grue, mobil 909 20 299

Velkommen!

 

Klubbmesterskap 2016

   Klubbmesterskap 2016

    Klubbmester støver:

    Topi til Arne K Nytrøen   1.åp 198 KP

     Klubbmester småhund:

     Silver Creek S`Bera          1.åp 158 KP

      til   Brynjulf Strømsaas

      Resultatliste.

      Gratulerer!