Østerdalsutstillingen 2017

 

 

BIR Beagle

 

 

 

 

 

 

Holtebakken`s Jumping Joker

Exc.

Eier: Arve Hansen

__________________________________________________________

BIR Drever

 

 

 

 

 

 

N SE J(D)CH Bakkeskogen`s Zita li

Exc.- Ck- Cert

Eier: Øyvind Hårstadhaugen

_____________________________________________________________

BIR Dunker                                                                 BIM Dunker

 

 

 

 

 

 

N J(D)CH Maihaugen`s Stål                                          Seira (Tyra) 

Exc.- Ck- Cert    Ny N UCH                                             Exc.

Eier: Rune Arstein                                                            Eier: Aina og Sven Erik Bredesen

______________________________________________________________ 

BIR Finsk Støver

 

 

 

 

 

 

Fjellsjøen`s Zhar

Exc.- Ck- Cert    Ny N UCH

Eier: Arnstein Hagen/ Heidi Wennevold

_______________________________________________________________

BIR Haldenstøver

 

 

 

 

 

 

Geitmyras Halltor

Exc.

Eier: Lene Brattgjerd

________________________________________________________________

BIR Hamiltonstøver                                               BIM Hamiltonstøver

 

 

 

 

 

 

N SE J(D)CH RR Rödstamoens King                            Mølledammens Lea.  

Exc.- Ck- Cert     Ny N UCH                                             Exc.- Ck- Cert     Ny N UCH

Eier: Ivar Ellingsen                                                            Eier: Terje Sandberg  

_________________________________________________________________

BIR Schweizerstøver

 

 

 

 

 

 

NV-13 NJV-13EUW-15 Lydia

Exc.- Ck

Eier: Marianne Rosenberg Grønvold

__________________________________________________________________

BIR Og BIS Luzernerstøver

 

 

 

 

 

 

N UCH Zika

Eier: Geir Holden

_________________________________________________________________

Øvrige resultater og bilder klubbens hunder:

 

 

 

 

 

 

 

Beagle Bs Tuva.  VG.                                                             Beagle Bs Birte.  G.

Eier: Brynjulf Strømsaas                                                       Eier: Espen Scheie 

_____________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

Beagle N UCH Amy.  Exc.                                               Dunker Duran.  Exc.    

Eier: Sveinung Storås                                                        Eier: Chris Erland Bucher

______________________________________________________________      

 

 

 

 

 

 

Dunker Nordshaugs Sakko.  VG.                                    Finsk Støver Js Remu.  VG.

Eier: Lars Hagemo                                                              Eier: Svein Ove Lindstad    

______________________________________________________________    

 

 

 

 

 

 

Finsk Støver Harefallet`s Temu Jr.  VG.                       Finsk Støver Js Veslefrikk.   VG.

Eier: V Bjørnstad/ Thor Sæteråsen                                 Finsk Støver Js Nikko.  VG.  

                                                                                                Eier: Nils O Bremseth

_________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

Finsk Støver Js Mira.   VG.                                               Finsk Støver Topi.   Exc.- Ck 

Eier: Nils Nerbylien                                                              Eier: Arne Knut Nytrøen

 

Klubben gratulerer alle sammen!                                         

 

 

Copyright © 2014 Østerdalen Harehundklubb