Dreiebok STØVER NM 2016

Dreiebok Lørdag 19 og søndag 20 November 2016

Dreiebok vil bli oppdatert fortløpende hele Lørdag og frem til kl. 12.00 på Søndag. 

Lørdag blir det meldt om fot, los, premielos og fulltid, på søndag vil det ikke bli opplyst om fulltid.

På grunn av noe dårlig telefondekning i enkelte prøveterreng kan dreieboka bli noe mangelfull. 


Katalog: 1001    NUCH N J(D)CH Gjermaa`s AB Conradine NO46543/09,  E: Arne H Bakkestuen

img_1463

Dag 1 terreng/dommer:        Værådalen/Roar Brænd      08.10 FOT,  08.34 LOS , 10.12 PREMIELOS, 11.15 FULLTID                                                                                                                          

Dag 2, terreng/dommer:  Tynset/ Arne Knut Nytrøen    08.45 FOT, 10.02 LOS


Katalog:1002   RR NJ(D)CH St-Hempa NO34662/14  E: Torbjørn Bekkeli

img_1464

Dag 1 terreng/dommer:  Alvdal Vest/ Øystein Nerby    08.30 FOT, 08.32 LOS, 09.45 PREMIELOS, 10.45 FULLTID

Dag 2 Terreng/dommer: Tynset/ Jan Rønning   08.12  FOT,  08.25 LOS


Katalog:1003  N FI SE J(D)CH RR Harefallet`s Molly-Pola 07601/07 E:  Vidar Åsmund Bjørnstad

img_1465

Dag 1 terreng/dommer:  Vingelen/ Knut Lundberg  08.05 FOT, 08.35 LOS, 10.20 PREMIELOS, 11.28 FULLTID, 13.45 NY LOS,

Dag 2 terreng/dommer: Alvdal/ Arnfinn Frantzen  FOT, LOS, LOSDYR SETT

 


Katalog:1004  NJ(D)CH Jf Senta NO43905/12 E:  Jon Torstein Bonslet

img_1466

Dag 1 terreng/dommer:  Tynset Vestre/ Arild Fjellstad   08.10 FOT, 08.14 LOS, Liv i øylia, losdyr sett, 09.45 PREMIELOS, 11.00 FULLTID, 12.55 NY LOS, 13.21 LOSDYR SETT,

Dag 2 terreng/dommer: Kvikne / Erik Ringeli   08.10  FOT

 


Katalog:1005  NUCH Rattavarren Tuula FI32083/12 E: Frank Vidar Brusveen

img_1467

 

Dag 1 terreng/dommer: Tynset Øst/ Jan Rønning   08.10 FOT, 08.28 LOS, Koblet 10.00, Nytt slipp, 10.30 FOT OG LOS, Koblet 14.00

Dag 2 terreng/dommer: IS

 


Katalog:1006  INT NORD UCH N SE J(D)CH RR Jalle SE42057/2010 E: Ivar Ellingsen

img_1468

Dag 1 terreng/dommer:  Hodalen/ Atle Nordheim  08.20 FOT, 08.40 LOS, 11.38 PREMIELOS, Nytt slipp 12.25, 12.30 FOT,

13.04 LOS,

Dag 2 terreng/dommer: Tynset Vestre/ Arild Fjeldstad   08.15 FOT,  08.37 LOS, LOSDYR SETT,PREMIELOS


Katalog:1007  NJ(D)CH Tortåsen`s Cita NO49305/10  E: Gudmund Engen

img_1469

Dag 1 terreng/dommer:  Tolga/ Sven Erik Bredesen   08.05 FOT, Koblet 10.55, nytt slipp 11.20, 11.20 FOT, 11.21 LOS

Liten vanskelig hare på Tolga, koblet 12.00, nytt slipp 12.10, 12.15 FOT, KOBLET 13.30

Dag 2 terreng/ dommer: Kvikne/ Asbjørn Ringeli   08.07 FOT, 09.05 LOS, PREMIELOS

 


Katalog:1008 NJ(D)CH RG-Betty NO40435/10  E: Rune Gjengedal

img_1470    resized_20161120_105824  Stemningsbilde fra Hodalen

Dag 1 terreng/dommer: Tylldalen/ Narve Grindflekk   08.10 FOT, 08.15 LOS, 10.24 PREMIELOS, 11.42 FULLTID, nytt slipp,

11.50 FOT, 11.54 LOS, 13.13 PREMIELOS

Dag 2 terreng/dommer: Hodalen/ Terje Sandberg   08.05 FOT, 09.01  LOS, PREMIELOS

 


Katalog:1009 NJ(D)CH RG-Tara NO40436/10 E: Kjell P Grimestad

img_1471

Dag 1 terreng/dommer:  Tynset/ Christer Jansson  10.00 los, 13.07 PREMIELOS, Koblet 13.10

Dag 2 terreng/dommer: Hodalen/ Atle Nordheim   08.10 FOT, 08.45 LOS

 


Katalog:1010 RR NUCH NJ(D)CH Boris NO52336/11 E: Jan Willy Halvorsen

img_1472

Dag 1 terreng/dommer:  Hodalen/ Terje Sandberg  08.01 FOT, 08.14 LOS, 10.22 PREMIELOS, 12.28 FULLTID

Dag 2 terreng/dommer: Vingelen/ Stein Grue    08.15 FOT, 09.10 LOS, PREMIELOS

 


Katalog:1011 NUCH NJ(D)CH Guffen NO46914/11 E: Gunnar Hartmann

img_1473

Dag 1 terreng/dommer:  Kvikne/ Erik Ringeli    08.10  FOT, 08.15 LOS, 10.00 PREMIELOS, 11.23 FULLTID, Koblet 14.00

Dag 2 terreng/dommer: Tolga/ Sven Erik Bredesen   08.15  FOT, 09.40 NY FOT, 10.46 LOS, PREMIELOS

 


Katalog:1012 NORDJ(D)CH RR NMEP-14 Belger Du Nord Willy S40397/2007 E: Espen Johannesen

img_1474

Dag 1 terreng/dommer:  Alvdal/ Arfinn Frantzen   09.14 LOS, 10.22 PREMIELOS, 10.40 FULLTID

Dag 2 terreng/dommer: Alvdal/ Arve Løkken  08.20 FOT,  08.34 LOS, PREMIELOS


Katalog:1013 N S JCH Gjermaa`s Toya 08491/08 E: Øystein Kvisler

img_1475

Dag 1 terreng/dommer: Alvdal/ Bent Larsen  FOT 10.25, LOS 10.31, 11.49 PREMIELOS, 12.45 FULLTID

Dag 2 terreng/dommer:  Alvdal/ Øystein Nerby    08.10 FOT, 09.15 LOS, PREMIELOS


Katalog:1014 NJ(D)CH NORD JCH Gjermaa`s Anfield X-50203/12 E: Tor Erik Moen

img_1476

Dag 1 terreng/dommer: Vingelen/ Stein Grue   08.30 FOT, 09.00 LOS, 10.49 PREMIELOS, 11.41 FULLTID, NY LOS 13.00, Koblet 14.30

Dag 2 terreng/dommer:  Alvdal/ Bent Larsen   08.12  FOT, 08.31 LOS,PREMIELOS


Katalog:1015 NJ(D)CH RR Ritva NO41618/11 E: Jacob Olimstad

img_1477

Dag 1 terreng/dommer:  Alvdal/ Arve Løkken  08.32 FOT, 09.00 LOS, LOSDYR SETT, 11.57 FULLTID,13.45 NY LOS

Dag 2 terreng/dommer:  Tylldalen/ Ove Horten

 


Katalog:1016 NJ(D)CH Freia 16672/08 E: Carl Inge Røraas

img_1478        img_1416

Dag 1 terreng/dommer:  Hodalen/ Tomas Kristiansen    08.05 FOT, 08.09 LOS, 09.40 PREMIELOS, hare filmet 10.05,

11.50 NY FOT, 12.10 LOS, 13.20 PREMIELOS, 14.31 FULLTID, Koblet 14.50

Dag 2 terreng/dommer: Værådal/ Roar Brænd   08.30 FOT, 11.00 LOS, PREMIELOS

 


Katalog:1017 NJ(D)CH Tortåsen`s Snåsa NO34736/12 E: Trine Ressem Skei

Dag 1 terreng/dommer: IS

Dag 2 terreng/dommer: IS

 


Katalog:1018 NJ(D)CH Td Ayla NO54111/11 E: Terje Solvang

img_1479

Dag 1 terreng/dommer:  Kvikne/ Asbjørn Ringeli   08.26 FOT, 08.39 LOS, 09.45 PREMIELOS, 10.40 FULLTID, Koblet 13.00

Dag 2 terreng/dommer: Tylldalen/ Narve Grindflekk   08.15 FOT,  08.25  LOS, NYTT SLIPP, FOT, 10.30 LOS

 


Katalog:1019 RR Mira NO41620/11 E: Rune Thorsen

img_1480  img_1419  Rune Thorsen Lytter !!

Dag 1 terreng/dommer:  Hodalen/ Geir Linnes  08.15 FOT, koblet 09.45, nytt slipp, LOS 10.03

Dag 2 terreng/dommer: Hodalen/ Thomas Kristiansen  08.25 FOT, 11.09 LOS, Hare sett,

 


Katalog:1020 NJ(D)CH Brynsåsen`s Ero NO44732/10 E: Torbjørn Andersen

img_1481    img_1864-jpg     Gutta koser seg på en søndag 

Dag 1 terreng/dommer:  Tylldalen/ Ove Horten  08.10 FOT, 08.55 LOS, 12.18 FULLTID

Dag 2 terreng/dommer: Tynset/ Christer Jansson  08.20 FOT, 10.00 LOS, PREMIELOS

 


 Katalog:1021 NJ(D)CH Zira  09109/08  E:Svein Arne Holthe

img_1482

Dag 1 terreng/dommer:  Tynset/ Arne Knut Nytrøen  08.05 FOT, 09.39 LOS, 11.31 PREMIELOS, 12.33 FULLTID, Koblet 13.15

Dag 2 terreng/dommer: Vingelen/ Geir Linnes   08.05 FOT, 08.15 LOS, PREMIELOS

 


 

 

 


 

 


 

 

Copyright © 2014 Østerdalen Harehundklubb